Zdrogovaný řidič předjížděl kolonu a čelně narazil do řidičky, která na místě zemřela - Staré Město


Dne:23.11.2019 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (2) | Zlín | Rating šoku: 2

Region: Zlínský kraj

Město: Zlín

Místo: Staré Město

Datum nehody: 22.11.2019, další nehody ze dne 22.11.2019, dopravní nehody dnes

Zdroj: Policie ČR

V pátek před jednadvacátou hodinou došlo mezi obcemi Staré Město u Uherského Hradiště a Huštěnovice na Uherskohradišťsku k dopravní nehodě dvou osobních vozidel. Tragicku nehodu nepřežila řidička, do jejíhož automobilu čelně narazil řidič pod vlivem drog.

"Sedmačtyřicetiletý řidič vozidla Mitsubishi Outlander z blízké obce ve vysoké rychlosti předjížděl kolonu vozidel jedoucích ve směru od Starého města na Otrokovice, poté se zařadil zpět do svého jízdního pruhu, nicméně z něj záhy zase vyjel do protisměru, aby předjel další vozidlo. Tam se čelně střetl s protijedoucím osobním vozidlem Mazda 323, které řídila třiašedesátiletá řidička z Uherského Hradiště," upřesnila k nehodě mluvčí policie Monika Kozumplíková.

Obě vozidla byla vlivem nárazu odhozena mimo komunikaci. Řidička na místě podlehla způsobenému zranění. Řidiče, který nehodu pravděpodobně zavinil, převezli záchranáři do nemocnice. Dechová zkouška u něj byla negativní, zkouška na přítomnost drog pozitivní. Zda a v jakém množství řidič před jízdou drogy užil, určí až lékařské vyšetření.

Škoda na obou vozidlech činí předběžně dvě stě tisíc korun. Hlavní silniční tah ze Starého Města na Otrokovice byl po dobu vyšetřování dopravní nehody obousměrně uzavřen. Veškeré okolnosti této tragické dopravní nehody prověřují kriminalisté ve spolupráci s dopravními policisty.

Galerie - Zdrogovaný řidič předjížděl kolonu a čelně narazil do řidičky, která na místě zemřela - Staré Město

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Umíte používat mlhovky? Buďte vidět, ale neoslňujte ostatní řidiče

Podle zákona jsou řidiči povinni zapnout mlhovky vždy, když je mlha, hustě sněží či prší. Jenže zadní mlhovky, aby prosvítily mlhu, jsou velmi silné. Takže…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2022 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ | Nastavení cookies Kontakt