*

Tragická nehoda: Po střetu s náklaďákem zemřeli dva dospělí a dvě děti - Sudoměřice


Dne:26.08.2019 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (2) | Brno

Region: Jihomoravský kraj

Město: Brno

Místo: Sudoměřice

Datum nehody: 26.8.2019, další nehody ze dne 26.8.2019, dopravní nehody dnes

Zdroj: Policie ČR

V pondělí v půl páté ráno se na silnici I/55 v katastru obce Sudoměřice na Hodonínsku čelně střetlo osobní vozidlo s nákladním. Následky nehody jsou tragické, na místě zemřely dvě dospělé osoby a dvě nezletilé děti. Třetí nezletilé dítě z osobního vozidla bylo ve vážném stavu letecky transportováno do nemocnice.

„Čelní střet kamionu a osobního automobilu bohužel nepřežili 4 pacienti, z toho dvě děti. Třetí chlapec školního věku byl při příjezdu záchranářů při vědomí, utrpěl však mnohočetná vážná zranění. Lékař ho proto uvedl do umělého spánku a napojil na řízenou plicní ventilaci. Chlapce jsme letecky transportovali do traumacentra dětské nemocnice,“ uvedli jihomoravští záchranáři.

Řidička nákladního vozidla z nehody vyvázla bez zranění. Na místě jí však poskytoval psychologickou podporu policejní krizový intervent.

"Podle předběžného šetření přejela řidička osobního vozidla na rovném úseku z nezjištěných příčin do protisměru, kde narazila do protijedoucího náklaďáku. Po dobu vyšetřování byla komunikace obousměrně uzavřena a policejní hlídky odkláněly provoz na objízdnou trasu," uvedl policejní mluvčí Petr Zámečník.

"Policisté zároveň hledají případné svědky nebo majitele autokamer, kteří místem v době nehody nebo krátce před ní mohli projíždět, aby se nám ozvali a poskytli důležité informace potřebné pro vyšetřování. Ozvat se můžete na telefon 974 633 260 nebo přímo na linku 158," dodal.

Galerie - Tragická nehoda: Po střetu s náklaďákem zemřeli dva dospělí a dvě děti - Sudoměřice

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Použití pásů zvýší šanci na přežití 14krát

Víte, že nepřipoutaní řidiči umírají 14x častěji než ti připoutaní. Nepřipoutaní cestujících na předních sedadlech umírají 6x častěji než připoutaní a…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2020 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt