*

Tragická nehoda: Po střetu s náklaďákem zemřeli dva dospělí a dvě děti - Sudoměřice


Dne:26.08.2019 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (2) | Brno

Region: Jihomoravský kraj

Město: Brno

Místo: Sudoměřice

Datum nehody: 26.8.2019, další nehody ze dne 26.8.2019, dopravní nehody dnes

Zdroj: Policie ČR

V pondělí v půl páté ráno se na silnici I/55 v katastru obce Sudoměřice na Hodonínsku čelně střetlo osobní vozidlo s nákladním. Následky nehody jsou tragické, na místě zemřely dvě dospělé osoby a dvě nezletilé děti. Třetí nezletilé dítě z osobního vozidla bylo ve vážném stavu letecky transportováno do nemocnice.

„Čelní střet kamionu a osobního automobilu bohužel nepřežili 4 pacienti, z toho dvě děti. Třetí chlapec školního věku byl při příjezdu záchranářů při vědomí, utrpěl však mnohočetná vážná zranění. Lékař ho proto uvedl do umělého spánku a napojil na řízenou plicní ventilaci. Chlapce jsme letecky transportovali do traumacentra dětské nemocnice,“ uvedli jihomoravští záchranáři.

Řidička nákladního vozidla z nehody vyvázla bez zranění. Na místě jí však poskytoval psychologickou podporu policejní krizový intervent.

"Podle předběžného šetření přejela řidička osobního vozidla na rovném úseku z nezjištěných příčin do protisměru, kde narazila do protijedoucího náklaďáku. Po dobu vyšetřování byla komunikace obousměrně uzavřena a policejní hlídky odkláněly provoz na objízdnou trasu," uvedl policejní mluvčí Petr Zámečník.

"Policisté zároveň hledají případné svědky nebo majitele autokamer, kteří místem v době nehody nebo krátce před ní mohli projíždět, aby se nám ozvali a poskytli důležité informace potřebné pro vyšetřování. Ozvat se můžete na telefon 974 633 260 nebo přímo na linku 158," dodal.

Galerie - Tragická nehoda: Po střetu s náklaďákem zemřeli dva dospělí a dvě děti - Sudoměřice

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Chystáte se k moři? Zrádné zpětné proudy vás mohou stát život

Do zpětného proudu se dostanete lehce, ani nebudete vědět jak. Sice budete plavat směrem k pobřeží, ale proud vás bude odnášet dál do moře a pobřeží se vám…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2021 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt