*

Policie se s rodiči rozhodla zveřejnit záběry, jak autobus srazil chlapce - Pardubice


Dne:11.10.2019 | autor: Monika Vojáčková | Pardubice | Rating šoku: 3

Region: Pardubický kraj

Město: Pardubice

Místo: Pardubice

Datum nehody: 30.9.2019, další nehody ze dne 30.9.2019, dopravní nehody dnes

Zdroj: MP Pardubice

Policie se s rodiči rozhodla zveřejnit záběry, jak trolejbus srazil chlapce - Pardubice

Dvanáctiletý chlapec se nerozhlédl a vstoupil do silnice přímo před projíždějící trolejbus městské hromadné dopravy. Chlapec srážku jen s velkým štěstím přežil, přesto ho kolos odhodil, jeho čepice letěla několik metrů daleko. K nehodě došlo koncem září u terminálu pardubického hlavního nádraží, nyní se ho policisté rozhodli zveřejnit. Odkaz na video najdete v článku.

"Víme, že záběry této nehody nejsou pěkné, ale přesto chceme, abyste se na ně podívali a vysvětlíme vám proč. Setkali jsme se po nehodě s maminkou zraněného chlapce a dohodli se, že právě tohle video s jejím souhlasem zveřejníme. Jejím i naším přáním totiž je, aby se z jedné chyby, která mohla lehce stát život dítěte, poučilo co nejvíce z vás," uvedli pardubičtí strážníci.

Video najdete na Facebooku Městské policie Pardubice. Spolu se svědky poskytli strážníci chlapci první pomoc. Školák se zraněním nohy a hlavy byl předán záchranářům a skončil v nemocnici. Dobrá zpráva je, že zřejmě bude v pořádku, uvedli policisté.

"Pokud uznáte za vhodné, ukažte tyto záběry svým dětem a vysvětlete jim, proč mají v silničním provozu bedlivě dbát své vlastní bezpečnosti. A věříme, že se to netýká jen dětí," dodávají pardubičtí strážníci.

 

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Jaro je tu, ale zimní pneumatiky musíte mít až do konce března

"Obutí zimních pneumatik platí až do 31. března, pokud se na pozemní komunikaci nachází souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza, nebo lze vzhledem k…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2020 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt