Policie se s rodiči rozhodla zveřejnit záběry, jak autobus srazil chlapce - Pardubice


Dne:11.10.2019 | autor: Monika Vojáčková | Pardubice | Rating šoku: 3

Region: Pardubický kraj

Město: Pardubice

Místo: Pardubice

Datum nehody: 30.9.2019, další nehody ze dne 30.9.2019, dopravní nehody dnes

Zdroj: MP Pardubice

Policie se s rodiči rozhodla zveřejnit záběry, jak trolejbus srazil chlapce - Pardubice

Dvanáctiletý chlapec se nerozhlédl a vstoupil do silnice přímo před projíždějící trolejbus městské hromadné dopravy. Chlapec srážku jen s velkým štěstím přežil, přesto ho kolos odhodil, jeho čepice letěla několik metrů daleko. K nehodě došlo koncem září u terminálu pardubického hlavního nádraží, nyní se ho policisté rozhodli zveřejnit. Odkaz na video najdete v článku.

"Víme, že záběry této nehody nejsou pěkné, ale přesto chceme, abyste se na ně podívali a vysvětlíme vám proč. Setkali jsme se po nehodě s maminkou zraněného chlapce a dohodli se, že právě tohle video s jejím souhlasem zveřejníme. Jejím i naším přáním totiž je, aby se z jedné chyby, která mohla lehce stát život dítěte, poučilo co nejvíce z vás," uvedli pardubičtí strážníci.

Video najdete na Facebooku Městské policie Pardubice. Spolu se svědky poskytli strážníci chlapci první pomoc. Školák se zraněním nohy a hlavy byl předán záchranářům a skončil v nemocnici. Dobrá zpráva je, že zřejmě bude v pořádku, uvedli policisté.

"Pokud uznáte za vhodné, ukažte tyto záběry svým dětem a vysvětlete jim, proč mají v silničním provozu bedlivě dbát své vlastní bezpečnosti. A věříme, že se to netýká jen dětí," dodávají pardubičtí strážníci.

 

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Jedete autem na dovolenou? Dávejte pozor na mikrospánek

V období prázdnin vyráží hodně lidí na dovolenou autem. Cesta je většinou dlouhá a bez pravidelných přestávek hrozí řidičům mikrospánek. Co znamená tento…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2023 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ | Nastavení cookies Kontakt