*

V Hostivaři se srazil autobus s autem, zranilo se 12 dětí a několik dospělých - K Horkám


Dne:23.06.2022 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (2) | Praha | Rating šoku: 3

V pražské ulici K Horkám se ráno srazil autobus s osobním autem. V autobuse byly děti, dvanáct se jich zranilo. Záchranáři ošetřili i několik dospělých včetně řidiče autobusu. Silnice je obousměrně uzavřená, uvádí server iDNES.cz.

„Kolem půl deváté jsme dostali informace o střetu autobusu s osobním automobilem, podle prvotních informací je na místě 16 zraněných,“ uvedla pro iDNES.cz policejní mluvčí Martina Špryslová. Záchranná služba původně hovořila o 15 zraněných.

Její mluvčí Jana Poštové poté upřesnila, že se jednalo se o 12 dětí ve věku 10 až 12 let a tři dospělé osoby včetně řidiče osobního automobilu. „Nejčastěji jsme ošetřili úrazy hlavy a pohmožděniny,“ doplnila mluvčí.

Ulice K Horkám na Praze 11 je obousměrně uzavřená, policisté odklání dopravu. „Okolnosti nehody jsou v šetření,“ doplnila mluvčí.

Řidič luxusní limuzíny Mercedes měl jet po ulici K Horkám směrem ke křižovatce Mírového hnutí. Na konci levotočivé začátky zřejmě nepřestal točit volantem doleva a vjel do protisměru, kde naboural autobus.

Na místo vyjeli také hasiči kvůli hlášenému většímu úniku oleje. „Ten se nicméně nepotvrdil. Na místě jsme provedli protipožární opatření,“ dodali.

U nehody se tvoří dlouhé kolony, problémy má i pražská hromadná doprava. „Provoz linek 154, 170, 177, 181, 182 a 197 je omezen,“ uvedla na Twitteru Pražská integrovaná doprava. Dopravní omezení má trvat přibližně do půl jedenácté dopoledne.

Galerie - V Hostivaři se srazil autobus s autem, zranilo se 12 dětí a několik dospělých - K Horkám

V Hostivaři se srazil autobus s autem, zranilo se 12 dětí a několik dospělých - K Horkám
HZS Praha
V Hostivaři se srazil autobus s autem, zranilo se 12 dětí a několik dospělých - K Horkám
HZS Praha
Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Od pondělí hrozí pokuta, nezapomeňte na elektronickou dálniční známku

Nedělí 31. ledna po čtvrtstoletí definitivně končí éra papírových dálničních známek. Do konce ledna platily ještě staré roční. Nově už budou dálnicím vévodit…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2022 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt