V Hostivaři se srazil autobus s autem, zranilo se 12 dětí a několik dospělých - K Horkám


Dne:23.06.2022 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (2) | Praha | Rating šoku: 3

V pražské ulici K Horkám se ráno srazil autobus s osobním autem. V autobuse byly děti, dvanáct se jich zranilo. Záchranáři ošetřili i několik dospělých včetně řidiče autobusu. Silnice je obousměrně uzavřená, uvádí server iDNES.cz.

„Kolem půl deváté jsme dostali informace o střetu autobusu s osobním automobilem, podle prvotních informací je na místě 16 zraněných,“ uvedla pro iDNES.cz policejní mluvčí Martina Špryslová. Záchranná služba původně hovořila o 15 zraněných.

Její mluvčí Jana Poštové poté upřesnila, že se jednalo se o 12 dětí ve věku 10 až 12 let a tři dospělé osoby včetně řidiče osobního automobilu. „Nejčastěji jsme ošetřili úrazy hlavy a pohmožděniny,“ doplnila mluvčí.

Ulice K Horkám na Praze 11 je obousměrně uzavřená, policisté odklání dopravu. „Okolnosti nehody jsou v šetření,“ doplnila mluvčí.

Řidič luxusní limuzíny Mercedes měl jet po ulici K Horkám směrem ke křižovatce Mírového hnutí. Na konci levotočivé začátky zřejmě nepřestal točit volantem doleva a vjel do protisměru, kde naboural autobus.

Na místo vyjeli také hasiči kvůli hlášenému většímu úniku oleje. „Ten se nicméně nepotvrdil. Na místě jsme provedli protipožární opatření,“ dodali.

U nehody se tvoří dlouhé kolony, problémy má i pražská hromadná doprava. „Provoz linek 154, 170, 177, 181, 182 a 197 je omezen,“ uvedla na Twitteru Pražská integrovaná doprava. Dopravní omezení má trvat přibližně do půl jedenácté dopoledne.

Galerie - V Hostivaři se srazil autobus s autem, zranilo se 12 dětí a několik dospělých - K Horkám

V Hostivaři se srazil autobus s autem, zranilo se 12 dětí a několik dospělých - K Horkám
HZS Praha
V Hostivaři se srazil autobus s autem, zranilo se 12 dětí a několik dospělých - K Horkám
HZS Praha
Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Nehoda dvou cyklistek skončila zraněním. Jaké zásady dodržovat na kole?

"Podle prvotních informací se jednašedesátiletá cyklistka zřejmě plně nevěnovala řízení svého kola a přední částí narazila do cyklistky, která právě…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2023 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ | Nastavení cookies Kontakt