*

Hasiči vyprošťovali zraněného z auta, skončilo zdemolované v ledovém potoce - Město Albrechtice


Dne:20.03.2020 | autor: Monika Vojáčková | Ostrava | Rating šoku: 3

Region: Moravskoslezský kraj

Město: Ostrava

Místo: Město Albrechtice

Datum nehody: 16.3.2020, další nehody ze dne 16.3.2020, dopravní nehody dnes

Zdroj: Týdeník policie

Hasiči vyprošťovali zraněného z auta, skončilo zdemolované v ledovém potoce - Město Albrechtice

Tři jednotky hasičů zasahovaly v pondělí dopoledne ve Městě Albrechticích, místní části Hynčice, u nehody osobního automobilu Suzuki Swift, který skončil po nárazu do mostu v potoce. Řidič středního věku zůstal zaklíněn uvnitř auta v ledové vodě. Hasiči ho museli opatrně vyprostit ze značně zdemolovaného auta.

Operační středisko hasičů bylo o nehodě informováno v pondělí v devět hodin dopoledne. Do Hynčic vyjely dvě jednotky hasičů Moravskoslezského kraje - ze stanic Krnov a Bruntál, odtud vyprošťovací speciál na podvozku Tatra 815, společně s nimi ještě jednotka dobrovolných hasičů Město Albrechtice.

"Hasiči nejprve zabezpečili pomocí lan vratké vozidlo na pravém boku, kam se muž sesunul, pak opatrně vyprošťovali zraněného a zaklíněného řidiče pomocí hydraulických nástrojů. Po úspěšném vyproštění jej předali týmu záchranářů," popsal mluvčí hasičů Petr Kůdela.

Poté ještě vytáhla hydraulická ruka hasičského vyprošťovacího speciálu havarované auto z potoka na silnici. Nakonec hasiči asistovali při nakládání Swiftu na vozidlo odtahové služby a místo nehody uklidili.

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Jaro je tu, ale zimní pneumatiky musíte mít až do konce března

"Obutí zimních pneumatik platí až do 31. března, pokud se na pozemní komunikaci nachází souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza, nebo lze vzhledem k…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2020 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt