*

Hasiči vyprošťovali zraněného z auta, skončilo zdemolované v ledovém potoce - Město Albrechtice


Dne:20.03.2020 | autor: Monika Vojáčková | Ostrava | Rating šoku: 3

Region: Moravskoslezský kraj

Město: Ostrava

Místo: Město Albrechtice

Datum nehody: 16.3.2020, další nehody ze dne 16.3.2020, dopravní nehody dnes

Zdroj: Týdeník policie

Hasiči vyprošťovali zraněného z auta, skončilo zdemolované v ledovém potoce - Město Albrechtice

Tři jednotky hasičů zasahovaly v pondělí dopoledne ve Městě Albrechticích, místní části Hynčice, u nehody osobního automobilu Suzuki Swift, který skončil po nárazu do mostu v potoce. Řidič středního věku zůstal zaklíněn uvnitř auta v ledové vodě. Hasiči ho museli opatrně vyprostit ze značně zdemolovaného auta.

Operační středisko hasičů bylo o nehodě informováno v pondělí v devět hodin dopoledne. Do Hynčic vyjely dvě jednotky hasičů Moravskoslezského kraje - ze stanic Krnov a Bruntál, odtud vyprošťovací speciál na podvozku Tatra 815, společně s nimi ještě jednotka dobrovolných hasičů Město Albrechtice.

"Hasiči nejprve zabezpečili pomocí lan vratké vozidlo na pravém boku, kam se muž sesunul, pak opatrně vyprošťovali zraněného a zaklíněného řidiče pomocí hydraulických nástrojů. Po úspěšném vyproštění jej předali týmu záchranářů," popsal mluvčí hasičů Petr Kůdela.

Poté ještě vytáhla hydraulická ruka hasičského vyprošťovacího speciálu havarované auto z potoka na silnici. Nakonec hasiči asistovali při nakládání Swiftu na vozidlo odtahové služby a místo nehody uklidili.

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Znáte pravidlo dvou sekund? Může vám zachránit život

"O naší bezpečnosti za volantem rozhoduje doslova každý okamžik a každý metr. Apelujeme na všechny řidiče, aby dodržovali bezpečnou vzdálenost mezi vozidly,"…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2021 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt