*

Při předjíždění se auto střetlo s vozem v protisměru, zemřeli tři lidé - Černožice


Dne:31.05.2020 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (2) | Hradec Králové | Rating šoku: 3

Region: Královéhradecký kraj

Město: Hradec Králové

Místo: Černožice

Datum nehody: 31.5.2020, další nehody ze dne 31.5.2020, dopravní nehody dnes

Zdroj: iDNES.cz

Při dopravní nehodě dvou osobních aut u Černožic na Královéhradecku v neděli dopoledne zemřeli tři lidé. Jeden z vozů začal po nehodě hořet. Vážné zranění utrpělo dítě, vrtulník ho převezl do nemocnice. Silnice I/33 bude zhruba do 14 hodin uzavřena, policie dopravu odklání po jiné trase, řekla mluvčí krajské policie Alena Kacálková.

Nehoda se stala kolem 10. hodiny na rovném přehledném úseku mezi Jaroměří a Černožicemi. Ředitel dopravní policie Jiří Zlý řekl, že jedno z osobních vozidel předjíždělo, přičemž se čelně srazilo s protijedoucím autem.

Na místě zasahuje také profesionální jednotka hasičů z Jaroměře. „Jedno z vozidel začalo následkem nehody hořet,“ uvedli hasiči Královéhradeckého kraje na Twitteru.

Podle mluvčího Zdravotnické záchranné služby Královéhradeckého Ivo Nováka kraje bylo při nehodě velmi vážně zraněno dítě. „Bylo převezeno vrtulníkem do Fakultní nemocnice v Hradci Králové,“ řekl Novák.

Podle mluvčí policie Kacálkové bude silnice kvůli vyšetřování a odklízení následků asi do 14:00 uzavřena. Podle serveru dopravniinfo.cz objízdná trasa pro osobní auta vede do Černožic přes Jezbiny a Semonice, nákladní auta policie odklání přes Jaroměř, Nový Ples a Černilov.

Galerie - Při předjíždění se auto střetlo s vozem v protisměru, zemřeli tři lidé - Černožice

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Ve středu pozor na ledovku! Nepodceňujte varování meteorologů

"Při mrznoucím dešti se na některých místech bude tvořit ledovka!" upozorňují meteorologové. V platnosti bude výstraha Českého hydrometeorologického ústavu od…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2021 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt