*

Řidič Golfu nadýchal po nehodě v Přerově 3,8 promile alkoholu - Přerov


Dne:25.06.2019 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (2) | Olomouc | Rating šoku: 2

Region: Olomoucký kraj

Město: Olomouc

Místo: Přerov

Datum nehody: 19.6.2019, další nehody ze dne 19.6.2019, dopravní nehody dnes

Zdroj: Policie ČR

Mezi rekordmany v opilosti za volantem se zařadil muž, který v Přerově minulou středu havaroval s vozidlem VW Golf a poté policistům nadýchal necelé čtyři promile alkoholu. Způsobil škodu za 200 tisíc korun.

Jednačtyřicetiletý silně opilý muž nezvládl řízení na přerovské ulici Želatovská a v blízkosti přechodu pro chodce před křižovatkou s ulicí Kabelíkova najel na vyvýšený středový ostrůvek, na kterém poškodil dopravní značení a betonovou obrubu.

"Policejní hlídka provedla u řidiče dechovou zkoušku, která vykázala vysoké hodnoty, a to 3,47 a 3,81 promile alkoholu v dechu. Při nehodě řidič utrpěl zranění, se kterým byl převezen do nemocnice, kde se podrobil i odběru biologického materiálu," uvedla policejní mluvčí Miluše Zajícová a dodala, že ke zranění dalších osob naštěstí nedošlo a škoda byla předběžně vyčíslena na 202 tisíc korun.

Řidičské oprávnění na místě podezřelému nebylo zadrženo, protože ho policistům nepředložil. Ve věci byly zahájeny úkony trestního řízení pro trestný čin ohrožení pod vlivem návykové látky.

Galerie - Řidič Golfu nadýchal po nehodě v Přerově 3,8 promile alkoholu - Přerov

Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Jak ovlivní brzdnou dráhu na sněhu pneumatiky?

Na délku brzdné dráhy má kromě rychlosti a povrchu vozovky také velký vliv hloubka dezénu. Minimální hloubka dezénu je v ČR stanovena zákonem pro zimní…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2019 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt