*

Náklaďák slisoval osobní auto o kamion, osádka jako zázrakem přežila - Bílina


Dne:21.05.2019 | autor: Monika Vojáčková | Galerie (2) | Ústí nad Labem | Rating šoku: 3

Region: Ústecký kraj

Město: Ústí nad Labem

Místo: Bílina

Datum nehody: 20.5.2019, další nehody ze dne 20.5.2019, dopravní nehody dnes

Zdroj: iDNES.cz

Hrozivě vypadající nehoda se stala v pondělí odpoledne na hlavním tahu z Teplic do Bíliny - na Teplickém Předměstí v Bílině. Nákladní vozidlo tam zezadu narazilo do malého osobního auta a přimáčklo ho na před ním stojící kamion. Z auta byl v okamžiku kus šrotu, dvoučlenná osádka utrpěla pouze lehká zranění.

„Řidič nákladního vozidla nejprve zezadu narazil do osobního auta, a to pak následkem nárazu nabouralo do dalšího kamionu, který stál před ním,“ řekl iDNES mluvčí teplické policie Daniel Vítek s tím, že policie nehodu dále vyšetřuje.

Řidič nákladního vozidla i šofér kamionu vyvázli bez zranění. Dvoučlenná osádka osobního auta skončila v nemocnici, jednoho pasažéra museli z vraku vyprostit hasiči.

„Dva zraněné jsme převezli do traumacentra ústecké nemocnice. Jeden pacient letěl vrtulníkem, protože byl v autě zaklíněný a bylo u něj podezření na možné vážné zranění. Druhého jsme přepravili sanitkou,“ sdělil mluvčí krajské záchranky Prokop Voleník.

Po všech vyšetřeních v nemocnici se ukázalo, že oba pacienti vyvázli jen s lehkými zraněními. „Po krátké hospitalizaci byli propuštěni domů,“ uvedl mluvčí Krajské zdravotní Ivo Chrástecký.

„U nehody zasahovaly dvě hasičské jednotky, jednak jednotka HZS ze stanice Bílina a také podniková jednotka Doly Bílina,“ doplnil mluvčí krajských hasičů Lukáš Marvan.

Galerie - Nákladní auto přimáčklo osobák ke kamionu, z auta zbyl kus šrotu - Bílina

Nákladní auto přimáčklo osobák ke kamionu, z auta zbyl kus šrotu - Bílina
iDNES.cz
Nákladní auto přimáčklo osobák ke kamionu, z auta zbyl kus šrotu - Bílina
iDNES.cz
Portál Chcižít.cz je na Facebooku - děkujeme za podporu!
Klikněte na To se mi líbí

Líbí se vám portál Chcižít.cz? Podpořte nás kliknutím na tlačítko To se mi líbí dole.


Rady a tipy

Použití pásů zvýší šanci na přežití 14krát

Víte, že nepřipoutaní řidiči umírají 14x častěji než ti připoutaní. Nepřipoutaní cestujících na předních sedadlech umírají 6x častěji než připoutaní a…

zobrazit celou radu »

zobrazit všechny tipy »
© Chcižít.cz | 2000 - 2019 | Vyrobil INET-SERVIS.CZ Kontakt