Dopravní nehoda - Mazda vs. PČR
Obec: Praha, nájezd z Jižní spojky na 5. května
Datum nehody: 16.04.2008
Zveřejněno: 01.07.2008
Kategorie: Hrubé porušení pravidel | Nepřiměřená rychlost | Závody, honičky
Policejní hlídka chtěla zkontrolovat vozidlo Mazda, které mělo německou převozní, navíc propadlou, zančku. Řidič Mazdy začal ujíždět, jel několikrát po chodníku, v protisměru a za krátkou chvíli stihl nabourat dvě policejní auta. Když se pokusil na nájezdu z Jižní spojky na 5. května otočit a jet protisměrem směrem na Roztyly, nezvládl řízení a naboural do svodidel. Potom ho zablokovalo policejní auto, do kterého nacouval a pak se pokusil z místa utéct po svých. V autě klidně nechal svoji přítelkyni :-) Auto bylo kradené a frajer má zákaz řízení do roku 2014
Nejnovější fotky z nehod: kraj Praha
Diskuze ke článku - Mazda vs. PČR
vložit novýJe to fakt frajer, nechá tam buchtu a chce utéct, jináč no coment.
Něco malinko, takže jsem tě podle komentů poznal dobře?
njn, taky sem si říkal že seš to Ty...navíc přezdívku SDR jsi už zmiňoval jinde
Tam jsem ji zmínil asi 2X (už hodně dávno, jak mě tam začal někdo vytlačovat ze SS, tak jsem to zkusil, SDR mám už pouze na RM, na aukru bylo již zneužito někým jiným :(
:) že tě je ale poznat i pod jiným názvem na jiné diskusi, kolikrát denně proneseš větu ,,kdo chce kam...´´ ?
hmmm, polepším se:)
Ale je to tak, co jiného říct na takovou blbost jako třebas v tomto případě? Když si chtěl zpackat život, proč ne...
ale jo, mě se to tam líbí... hlavně tady mě to dosti pobavilo :)
třeba už ho tolik nezajmala..
mohl taky couvnout více a rozbít bradavici (když už měl tu možnost...)
pěkně si sedí na svodidlech a má ruce v kapsách na zadku :)
Nevím jestli je to na mě, "nemáš něco společného s JJ?", nevím co myslíš.
Myslím, že nemá ruce za zády v kapsách, to budou pouta mužů zákona, asi by ho nenechali sedět na svodidle, když jím utíkal.
Na rukou má opravdu pouta, na svodidle sedí proto, že v autě prohlásil, že bude zvracet. Asi nikdo by nechtěl mít nablito v aute :-)
na tech svodidlech vypada takovej zdrcenej... asi uz vi, co ho ceka...
Co ho čeká ??? No přece PODMÍNKA !!!
Ne, to bylo na Honzu, tady jsou špatně oddělené komenty, taky často nevím co kam patří, pak se zkouším řídit časem a datem vložení. Jinak s rukama v kapsách to byl vtip °)
Dobrá práce PČR, chválím :-) To že babu nechal na spolujezdci neni nic šokujícího ani "negentlemanského", co jí tam tak mohlo hrozit - "já jsem mu říkala zastav, ale on nééé...".
Pro vložení fotek z autonehody do systému, prosím, použijte tento formulář.
Uživatel:
nepřihlášen
přihlásit | zaregistrovat
Jsme na facebooku
Doporučujeme
Alu kola, elektrony, litá kola, hliníková kola.
Kalkulačka, povinné ručení porovnání všech pojišťoven v ČR.
KV car - autopůjčovna Praha. Vozy značky Škoda, VW, Audi.
Vyberte si horské či dětské kolo v e-shopu či Pražské prodejně
Nové fotky
Zrádné náledí u Dolního Žandova
Čelní střet Felicie s autobusem si vyžádal lidský život
Vážná dopravní nehoda u Zdounek
Zbaběle utekl od nehody
Nepřiměřená rychlost zabíjela
Z diskuze
co to ridilo za prase stim tranzitem kdyz prehlidne cervene auto ten musel byt asi slepi nebo co? zobrazit
To víš Rudíku špatně jsi se narodil. Některým potřebným dává stát nebo město v kterém… zobrazit
Hele to auto je pro 5 lidí a navíc já si koupím typ EUROPA který má 3 válce a větší… zobrazit
Ale stejně se spousta řidičů nepoutá. zobrazit
Tak toto je kvalitní názor!!! S tím jednoznačně souhlasím. zobrazit
