Dopravní nehoda - Nedání přednosti v jízdě, dva mrtví

3
Kraj: Pardubický
Obec: Litomyšl
Datum nehody: 15.09.2010
Zveřejněno: 05.11.2010
Kategorie: Hrubé porušení pravidel | Nepozornost, spánek

Tragické následky měla nehoda, ke které došlo na ulici Sokolovská v Litomyšli. Řidič osobního vozidla nerespektoval dopravní značku "Dej přednost v jízdě" a v jel na hlavní silnici přímo pod kola nákladního vozidla. Řidič i jeho spolujezdkyně na následky vážných zranění zemřeli na místě nehody. Řidiči nákladního vozidla se nic nestalo.

 

Nejnovější fotky z nehod: kraj Pardubický

Černé ovce na silnici
Zavinili jste vážnou či smrtelnou dopravní nehodu a snažíte se s tím vyrovnat? Nebo jste se vy nebo někdo z vašich blízkých stal obětí vážné dopravní nehody nebo vám po ní zůstaly vážné zdravotní následky a vy se s tím učíte žít? Prosím, ozvěte se. Právě vaše příběhy hledáme pro pořad České televize Černé ovce na silnici. Stačí napsat na mail cerneovce@chcizit.cz.

Diskuze ke článku - Nedání přednosti v jízdě, dva mrtví

vložit nový
Příspěvky staré:
Jméno: LUKAN1989 (05.11.2010)
Po druhé!
http://www.chcizit.cz/1-2224--dva-seniori-zemreli-behem-nehody-v-litomysli
Jméno: nuwmen (05.11.2010)
Po druhé!
co ty lidi delaj nedavaj pozor kdyz uz si nevim rady jestli sem na hlavni tak zastavim at se ten zamnou posere,ale je to spis znepozornosti staci se jenom zamyslet pri rizeni a uz je maler na svete... zbytecna nehoda skoda lidi!
Jméno: LUKAN1989 (06.11.2010)
RE: Po druhé!
Nikdo za nimi nebyl.Pan řidič(důcodce)jsi prostě myslel že to stíhne a ono h...
a už byli v sobě.
Jméno: Andreass (06.11.2010)
RE: Po druhé!
Zdravím, přátelé, nediskutujte o tom, co by bylo a jak by to bylo. Bydlím v Litomyšli, to je nejhorší křižovatka v Litomyšli při vjezdu na hlavní silnici, směrem od Svitav, jak je sejmul kamion je mizerně vidět. A mezi náma, nebyli místní, co jsem slyšel, tak jeli na chatu. Ti lidé pocházeli z Ústí nad Orlicí.
Jméno: LUKAN1989 (06.11.2010)
RE: Po druhé!
Andreass-Tak já bydlím v Osíku,což je od Litomyšle až k mému domu cca 4-5km a neřekl bych že křižovatka je nepřehledná.Jezdím tamtudy denodenně,vždy když jedu do Vysokého Mýta do Karosy,spíše mín je přehledná třeba křižovatka u Sokolovny na výjezdů od Strakova,tady to bylo selhání lidského faktoru.Myslím jsi že řidič to chtěl prostě stíhnout.Prostě se stane i když tohle bylo opravdu ošklivé a pozůstalým opožděně ale přeci přeji upřímnou soustras.Já doufám že takových to nehod bude mín i když to co ukázaly řidiči ve čtvrtek na silnicích(9.mrtvých)tak nevím.
Za většinu nehod může prostě lidský faktor a takováto nehoda se může stát každému.
PS:
Nejezděte jak prasata a aspon chvilku používejte mozek.
Tot vše.

Pro vložení fotek z autonehody do systému, prosím, použijte tento formulář.

Uživatel: nepřihlášen
přihlásit | zaregistrovat

Jsme na facebooku

Doporučujeme

Levná alu kola
Alu kola, elektrony, litá kola, hliníková kola.
Povinné ručení
Kalkulačka, povinné ručení porovnání všech pojišťoven v ČR.
Autopůjčovna Praha
KV car - autopůjčovna Praha. Vozy značky Škoda, VW, Audi.
Horská a Dětská kola
Vyberte si horské či dětské kolo v e-shopu či Pražské prodejně

Nové fotky

Z diskuze

a zkoušel jsi třeba brzdit ? zobrazit

Uvaha to neni špatna ale když se na to koukneš eště jednou tak on by musel z braky ktera je… zobrazit

..vím že to není o autech a o lidech, ale jednu chybu v podobě nedáni přednosti je smrt a… zobrazit

jj!! a prece se najde vul který ho neznal a rekne o něm že byl starej. Plno lidi ma nazor že od… zobrazit

Příspěvek smazán administrátorem zobrazit

Anketa

Uvítali byste v osobních vozidlech černou skříňku?

64.4 % 64.4 %|29
6.7 % 6.7 %|3
28.9 % 28.9 %|13
Najdete nás na facebooku
stránky vyrobil | autorská práva a ochrana osobních údajů |