Dopravní nehoda - Byl jsem nezkušenej

2
Kraj: Královéhradecký
Obec: Obědovice
Datum nehody: 02.07.2007
Zveřejněno: 02.08.2010
Kategorie: Nepřiměřená rychlost

Je to sice stará nehoda, ale na tyto stránky jsem narazil až dnes, a proto jsem se rozhodl se s Vámi podělit o tuhle mojí dopravní nehodu, která se stala před 3 roky. Popis k nehodě a její průběh: Táta jsi tenkrát koupil Škodu Felicií Combi v krásné křiklavě červené barvě. Stála přes osmdesát tisíc. Když šel táta spát, rozhodl jsem se s bráchou a kamarádem, že se pojedeme projet. Jak jsme řekli, tak jsme i udělali a jeli. Rozpálil jsem to na polní cestě co to šlo. Vjel jsem do mírné zatáčky cca v 60km/h a čelně jsme vrazili do stromu. Výsledek nehody: Já (18) jsem měl jen potlučená kolena, naražený hrudník a rozbitou hlavu, protože jsem se nepoutal. Spolujezdec (16) hned vedle utrpěl jen malý šok. Spolujezdec (15) na zadním sedadle utrpěl zlomeniny, a to ruky a nohy. PS: Jináč Felda i nadále slouží, já už mám půl roků řidičák a mám svého Favorita a taky už nelítám jak prase. Nevím jestli je to dobrý popis k nehodě, snad jo.

Příspěvek zaslal: Filip P.

Zdroj: Moje fotky
 

Nejnovější fotky z nehod: kraj Královéhradecký

Černé ovce na silnici
Zavinili jste vážnou či smrtelnou dopravní nehodu a snažíte se s tím vyrovnat? Nebo jste se vy nebo někdo z vašich blízkých stal obětí vážné dopravní nehody nebo vám po ní zůstaly vážné zdravotní následky a vy se s tím učíte žít? Prosím, ozvěte se. Právě vaše příběhy hledáme pro pořad České televize Černé ovce na silnici. Stačí napsat na mail cerneovce@chcizit.cz.

Diskuze ke článku - Byl jsem nezkušenej

vložit nový
Příspěvky staré:
Jméno: enviro (02.08.2010)
Mladí a hloupí
A co doma? Byla držková? ;)
Jméno: GARAZAZAHAMA (02.08.2010)
mužeš být rád že žiješ...
jo myslim žes měl velké štěstí když si byl nepřipoutaný, já sam měl v tomhle autě nehodu (nezaviněnou)a ne se stromem a vím že je to dobrá bomba, ale feliny už jsou přece jen někde jinde jak 120, je tam ten náraz takový měkší, celý si ho pamatuji, pokud najdu foto dám to sem.
Jméno: DANCALL (02.08.2010)
Příspěvek smazán administrátorem
Příspěvek smazán administrátorem
Jméno: GARAZAZAHAMA (02.08.2010)
RE: Příspěvek smazán administrátorem
na reakce této osoby neni už nikdo zvědavý...
Jméno: LUKAN1989 (03.08.2010)
RE: Příspěvek smazán administrátorem
DANCALL:Ty jo!Proč máš pořád tak blbé příspěvky.To fakt nechápů.
Jméno: enviro (03.08.2010)
RE: Příspěvek smazán administrátorem
Zase mu otrnulo...není to tak dávno, co byl po hrozbě BANem docela krotkej ;)
Jméno: Gorski (02.08.2010)
Poučení
Naštěstí se nic nestalo, tak to berte jako poučení. Řidiči jsou dobří jen tehdy, když jim nějaká méně čio více závažná nehoda klepne přes prsty.
Jméno: LUKAN1989 (03.08.2010)
RE: Poučení
Pro autora nehody:Tak štěstí bylo že už jsi se poučil a hlavně že to dobře dopadlo.Auto i strom vem čert hlavně že vy jste celý,to je důležité.
Jméno: nuwmen (03.08.2010)
Poučeni
tak bud rad že tvuj otec mnel felinu ikdyž ty taky stoje za prd s bezbecností,skoro kazdej takovej pripad konci smrti kamaradu nebo ostatnich lidi,proste velky pole bez stromu a vzti tam nejakou šutu a vybourit se dneska sme prece o trosku dal tak sezenete stary a silny vraky z nemecka
Jméno: DANCALL (04.08.2010)
RE: Poučeni
Felicie jsou bezpečné ale co kdyby měl třeba Audi TT nebo A8 tak by je sbíraly do pytle.
Jméno: enviro (04.08.2010)
RE: Poučeni
Pomalé nerovná se bezpečné.
Jméno: baatar (04.08.2010)
RE: Poučeni
Za prve by je sbirali a ne sbiralY a za druhe uz s tim jdi fakt do haje. Dopln si vzdelani, nejen v gramatice, ale i v ostatnich oborech.
Jméno: DANCALL (04.08.2010)
RE: Poučeni
Nejdřív si přečti článek a potom piš je tam jasně uvedeno že to rzpálil co to šlo takže s Audi TT nebo jiným výkoným autem by jeli mnohem rychleji a náraz by nebyl v 60 ale třeba v 130 a to už by takhle nedopadly.
Jméno: GARAZAZAHAMA (04.08.2010)
RE: Poučeni
Nemám slov, nad tímhle fakt zůstáva rozum stát..
Jméno: baatar (05.08.2010)
RE: Poučeni
Nedopadli, ne nedopadlY. Kdyz uz nic jineho, alespon se treba naucis cesky. Mekke I tam je protoze je jich vic a byli to (i) muzi.
Jinak zase meles blbosti.
Jméno: LUKAN1989 (04.08.2010)
DANCALL zkroť se laskavě!!!!
Njn.Dancall musí mýt vždy po každé poslední slovo že.
Jméno: DANCALL (04.08.2010)
RE: DANCALL zkroť se laskavě!!!!
Tak jo ale ten řidič prostě udělal kravinu to musíš uznat.
Jméno: LUKAN1989 (05.08.2010)
RE: DANCALL zkroť se laskavě!!!!
Já nemusím uznávat nic,jelikož má nehoda to není a ten řidič už jen že to jsem přidal na Chci žít se přiznal a uznal svoji chybu.Ale jsou i tací co ty chyby nedokážou uznat.

Pro vložení fotek z autonehody do systému, prosím, použijte tento formulář.

Uživatel: nepřihlášen
přihlásit | zaregistrovat

Jsme na facebooku

Doporučujeme

Levná alu kola
Alu kola, elektrony, litá kola, hliníková kola.
Povinné ručení
Kalkulačka, povinné ručení porovnání všech pojišťoven v ČR.
Autopůjčovna Praha
KV car - autopůjčovna Praha. Vozy značky Škoda, VW, Audi.
Horská a Dětská kola
Vyberte si horské či dětské kolo v e-shopu či Pražské prodejně

Nové fotky

Z diskuze

Počkej,počkej.Pochopil sem správně,že připouštíš,že Škodovka není zas až tak bezpečné… zobrazit

ty si tady asi největší boreček jak tak koukám,strč si ten svůj kamion už do rici.Nikoho… zobrazit

Nový či starý auta celkem jedno prostě fyzikální vlastnosti neoblbne ani nejmodernější… zobrazit

nevím nic o tom,že by to nebylo schválený.však to v bedně běželo,ale je to asi 2roky… zobrazit

Ty jsi asi nejchytřejší, viď? zobrazit

Anketa

Uvítali byste v osobních vozidlech černou skříňku?

64.4 % 64.4 %|29
6.7 % 6.7 %|3
28.9 % 28.9 %|13
Najdete nás na facebooku
stránky vyrobil | autorská práva a ochrana osobních údajů |