Dopravní nehoda - Střet plně naloženého kamionu a škodovky
Obec: Boskovice, Knínice
Datum nehody: 02.12.2009
Zveřejněno: 12.02.2010
Kategorie: Kamiony | Nezařaditelné
Na silnici mezi obcemi Boskovice a Knínice došlo k tragické dopravní nehodě. Plně naloženému kamionu vezoucí řepu vjel do jízdní dráhy z dosud nezjištěných příčin řidič Škody Felicie. Ošklivý střet skončil převráceným kamionem s 24 tuny cukrové řepy a totálně zdemolovaným osobním vozidlem, v jehož troskách řidič zahynul. Řidič kamionu taktéž utrpěl zranění a po vyproštění byl odvezen do nemocnice.
Nejnovější fotky z nehod: kraj Jihomoravský
Diskuze ke článku - Střet plně naloženého kamionu a škodovky
vložit novýTakový popis k nehodě mi připadá dostatečný a přitom sestává pouze ze čtyřech vět. Proč požadujete komentář minimálně o šesti větách?
To vypadá, že ta felda chytla ten kamion tou stranou řidiče. K popisu nehody chybí věk řidiče, jinak podle mě to taky takto popsáno stačí
Já si myslím, že ten věk řidiče není nijak důležitý. Také mi přijde tento popis dostatečný. Raději bych se přikláněl ne k minimálnímu počtu vět, ale k minimálním informacím. Tj. např. kde se to stalo, proč se to stalo, s čím se to stalo, následky apod.
Admin:Tato nehoda ale zde už jednou byla.
http://www.chcizit.cz/1-1729-nebezpecne-predjizdeni-skoncilo-smrti
Děkuji
no jooo.je to ta nehoda, kde chyběly zbylé fotky. kazdopadne masakr...
to jo nechtěl bych být na místě toho řidiče té Feldy.
A proč né?? už bys to měl za sebou a ani bys o tom nevěděl. Jinak myslím že nikdo by nechtěl být na jeho místě
felda chytla kamion stranou řidiče ? a to jsi poznal podle toho že je felda na svý straně v příkopu a kamion na bůčku přes celou šířku silnice i příkop ?
stačí komentář i o dvou větách, ale měly by dávat nějaký smysl..
No ta Felicia je slušně zharmonikovaná teda..Borec neměl šanci..Ale ten kamion je taky slušně rozhozený,taky asi oprava nebude nejlevnější..
tak věk řidiče, dokdy měla auta technickou a podobný hovadiny asi nejsou důležitý. řidič felicie vjel do jízdní dráhy kamionu ? odkud kam kdo jel ? kde došlo ke střetu ? odkud mu vjel do té jízdní dráhy ? nějak to z dostupných informací stále nechápu
prostě ty fotky, co fotěj borci z odtahovky, jsou tady k určení nějakýho průběhu nehody uplně k hovnu..
Pro vložení fotek z autonehody do systému, prosím, použijte tento formulář.
Uživatel:
nepřihlášen
přihlásit | zaregistrovat
Jsme na facebooku
Doporučujeme
Alu kola, elektrony, litá kola, hliníková kola.
Kalkulačka, povinné ručení porovnání všech pojišťoven v ČR.
KV car - autopůjčovna Praha. Vozy značky Škoda, VW, Audi.
Vyberte si horské či dětské kolo v e-shopu či Pražské prodejně
Nové fotky
Střet dodávky a dvou kamionů u Mohelnice
Zrádné náledí u Dolního Žandova
Čelní střet Felicie s autobusem si vyžádal lidský život
Vážná dopravní nehoda u Zdounek
Zbaběle utekl od nehody
Z diskuze
Pitomec autobusák, proč to nestrhl do příkopy? Popravit na místě vraha. To je neskutečný,… zobrazit
Naprostá pravda 99,9% nových aut jsou naprostý odpad chci vydět fotrovo Accenta za 20let provozu… zobrazit
Nevím co to tady plácáš ale Gé je jednotka přetížení, přetížením trpí např stíhací… zobrazit
a každá napojena na záznam. To je běžná praxe? zobrazit
Comě dotoho vůbec pleteš!Já svašima dohadama ohledně dancla nechci nic mít.Konec/Finiš:,- zobrazit
